• UWAGA !!! Zapisy na specjalistyczny kurs z technik linowych z psami. Czytaj...

  • Gościem specjalnym szkolenia będzie John C. Burnam
Drukuj

11-13.10.2021r. - Sulejów - Szkolenie doskonalące dla przewodników psów służbowych.

Super User. Opublikowano w aktualności

DSC 0026     Polski Związek Instruktorów i Przewodników Psów Służbowych organizuje kolejne szkolenie doskonalące dla przewodników psów służbowych ze wszystkich służb mundurowych.

Celem jest podniesienie wartości użytkowej Zespołu: przewodnik i pies, umiejętności praktycznej pracy przewodnika z psem oraz wzajemna wymiana doświadczeń między przewodnikami z różnych służb mundurowych.

Gorąco pragniemy zaprosić do udziału w szkoleniu osoby zajmujące się kynologią służbową oraz przewodników psów patrolowych, bojowych, wartowniczych wraz z psami, przewodników psów do wykrywanie zapachu narkotyków wraz z psami oraz przewodników psów do wykrywania zapachu materiałów wybuchowych wraz z psami.

Tematyka szkolenia:

• Psy do wykrywania zapachu narkotyków i zapachu materiałów wybuchowych będą doskonalić swoje umiejętności na bazie infrastruktury mieszkalnej, gastronomicznej, magazynowej oraz pojazdów.

• Psy do agresji – zajęcia doskonalące z agresji we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, obrona i obezwładnianie napastnika uzbrojonego w nóż, broń krótką i długą

Zajęcia odbywać się będą na bazie infrastruktury leśnej, mieszkaniowej, gastronomicznej, magazynowej oraz pojazdów. Prowadzić je będą długoletni instruktorzy ze służb mundurowych z Polski. Szkolenie odbędzie się w dniach 11-13.10.2021r. (możliwość przyjazdu 10.10.2021r. w godzinach popołudniowych) na bazie Ośrodka Wypoczynkowego „Dresso” w Sulejowie (12 km od Piotrkowa Trybunalskiego).

Koszt szkolenia 1 osoby: 80,00 zł/1 doba (w tym nocleg, śniadanie, obiad; kolacja we własnym zakresie) oraz jednorazowa opłata organizacyjna w wysokości 110,00 zł dla służb mundurowych oraz członków PZIiPPS. Opłata organizacyjna dla innych osób cywilnych to 150,00 zł od każdego psa.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu proszę przesyłać do dnia 30.09.2021r. bezpośrednio do Wice Prezesa Zarządu telefon: +48 508 805 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub do Sekretarza Związku telefon +48 508 804 700, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Chętni na udział w szkoleniu, którzy będą potrzebowali imiennych zaproszeń, kierowanych do ich przełożonych proszone są o zgłaszanie takiej potrzeby do Sekretarza Związku, Krzysztofa Kłobuckiego. Przewodnicy biorący udział w zajęciach z psami mają obowiązek zabrania aktualnego zaświadczenia o szczepieniu psa przeciwko wściekliźnie. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) uczestnik powinien wykupić we własnym zakresie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.